ČETVRTFINALE PRVENSTVA HRVATSKE – 1.UTAKMICA
MORNAR – PRIMORJE EB  6:16
 (1:4), (4:2), (1:5), (0:5)
Strijelci / Mornar: Stojanac (1), Omrčen (1), Čumbelić (2), Ćurković (2).

Iako smo se usudili pomalo nadati da bi mogli bar uzdrmati favoriziranu ekipu Primorja, na koncu su bodovi u Rijeku otišli lakše od očekivanog. Tračak nade počeo nam se gasiti već na samom prvom periodu susreta, gdje su gosti postigli četiri a mi samo jedan zgoditak. Dok je publika zagasitih izraza ulazila u lagano stanje hibernacije, u bazenu su se stvari počele ponešto drugačije odvijati. Upravo u tom drugom periodu došlo je do naglog bljeska naše mlade momčadi, te su do tada uvjerljive goste izbacili iz njihovog balansiranog ritma. Kako je dobro profunkcionirala naša obrana, istim putem slijedio je i napad, te smo u tili čas stigli do poluvremena neizvjesnosti u vidu rezultata od 5:6. Događanja u bazenu proizvela su efekt buđenja i kod samim gledatelja, gdje je dobra vibracija bila skoro pa opipljiva. Kako sve što je dobro kratko traje, tako je ubrzo stigao kraj i tom uzajamnom naboju na relaciji bazen – gledatelji. Kao da se nešto toliko dramatično desilo na samom poluvremenu, da se činilo da je u bazenu nekih drugih 14 igrača, od onih koji su nastupili u prva dva perioda. Tako smo naš posljednji gol na utakmici, za 6:7, postigli upravo sredinom trećeg perioda i tim naš otpor priveli kraju. Iako je vrijeme na semaforu odbrojavalo još posljednjih osam minuta, za nas kao da je već odavno odbrojilo. Gosti su prelagano stizali do pogodaka te nas na koncu deklasirali s ukupnih deset razlike.