6.KOLO PRVENSTVA HRVATSKE
OVK SPLIT – MORNAR  7:11
(3:2), (1:4), (1:3), (2:2)
Strijelci / Mornar: Hrvatić (2), Stojanac (2), Omrčen (1), Bušelić (1),  Buzdovačić (2), Ćurković (2), Gudurić (1).

U sjeni svjetskog zlata naših vaterpolista, naši seniori više nego sigurno plove Prvenstvom Hrvatske. Možda se upravo među njihovim redovima kriju neki novi; Burić, Marinić-Kragić, Butić, Anić … čiji je put do svjetskih prvaka započeo upravo prvim zaveslajima Mornareve Škole Vaterpola. Bravo momci, učinili ste nas više nego ponosim!

Isto tako bravo za neke od potencijalnih prvaka, koji su danas odnijeli još jednu pobjedu u gradskom dvoboju, prvenstvenu šestu za redom! Još pod dojmom finala fokus nam nije bio na maksimalnom nivou, sve do trećeg perioda susreta. Do poluvremena rezultatski izjednačen dvoboj, gdje su domaćini u dva navrata čak imali i blago vodstvo od 3:2 pa potom i 4:3. Našu igru pokazali smo tek pri kraju drugog perioda kada je Roko Gudurić postavio prvotno ozbiljnije vodstvo od 4:6. Poluvrijeme je donijelo ‘resetiranje sustava’ nakon kojeg smo se ‘malo ozbiljnije’ uhvatili utakmice, te smo protivnika ostavili na tek jednom ali uz naša četiri zgoditka. Posljednji period otišli smo već na 5 golova razlike, te smo samim tim utakmicu lagano privodili kraju.