ČETVRTFINALE PRVENSTVA HRVATSKE –  UZVRATNA UTAKMICA
PRIMORJE EB – MORNAR 8:5
(2:1), (3:0), (1:1), (2:3)
Strijelci / Mornar:  Dragošević (1), Stojanac (1), Ćurković (1), Gudurić (1), Dodoja (1).

Nakon rezultata prve utakmice, nije da je bilo baš većih sumnji koja momčad će putem polufinala. Moramo biti apsolutno iskreni pa priznati da nam je večeras nedostajalo ‘treće’ oko. Obzirom je utakmica bila emitirana putem TV prijenosa, a istovremeno su naši Kadeti igrali dramatično polufinale, jedno oko nam je bilo na TV-u a drugo na monitoru računala, pa nam je ‘treće’ u ovom slučaju bilo više nego neophodno. Kako je utakmica na našu žalost bila skoro pa riješena u prvom susretu, možda smo očekivali malo lepršaviji vaterpolo s obje strane. Neočekivano tvrda utakmica u kojoj se nismo nagledali previše golova, ali smo zato vidjeli par interesantnih minijatura naših igrača. Ukoliko ste već zaboravili, još jednom napominjemo da smo gledali samo ‘jednim okom’. Prvo poluvrijeme susreta proteklo je s našim jedinim zgoditkom, koji je efektno postavio Ćurković dvije minute prije kraja prve četvrtine. Treći period također nije polučio nikakvu lepršavost, te smo i ‘jednooki’ uspjeli vidjeti sveukupno dva zgoditka. Za 6:2 kroz ‘šumu’ blokova loptu je u mrežu lukavo uspio ugurati Gudurić. Posljednji period svoju priliku na vratnicama dobio je Duje Đula, kojem su se u mreži ipak našla dva zgoditka, jedan iz protunapada, drugi s igračem više – koja nijedan golman na svijetu ne bi uspio obraniti. Đula je tako ipak obranio ukazano povjerenje! S druge strane mi smo posljednji period postigli tri zgoditka, koja su nam ostavila pristojan konačni rezultat. Prvo je Stojanac  udarcem ‘iz pete’ pogodio paučinu Čubranićeve mreže, potom je pokušao Dodoja iz mrtvog kuta (primijetili smo u više navrata da on naprosto obožava udarce iz pozicije protivne svim zakonima fizike), efektan gol mladog Dragoševića s pozicije centra, te ‘iskupljenje’ Dodoje iz kontranapada – za 7:5. Sve u svemu, solidna predstava naših mladića kojom će svi naši budući protivnici zasigurno biti zabrinuti!