Jadran :Mate Anić, Aljoša Kunac(3), Ivan Domagoj Zović(1), Ivan Krapić, Zvonimir Butić(3), Duje Pejković, Nathan Power(3), Boris Popović, Ante Visković, Nikola Milardović(3), Anđelo Šetka(2), Željko Kovačić, Mario Podrug, Marin Delić(2),

Trener:Ivan Asić

Mornar BS:Luka Podrug, Domagoj Butić, Roko Akrap(1), Marin Vrdoljak(3), Slavko Ćalić(2), Goran Solje, Ivan Krolo, Boris Pavlović, Jure Božan, Ivan Živković(1), Antonio Dužević, Duje Akrap(1), Roko Pavić, Krešimir Butić(1),

Trener:Zdeslav Vrdoljak

Skoro pa potpuno ista utakmica kao i prije 7 dana protiv zagrebačke Mladosti. Naši mladići opet su odigrali odličnu utakmicu, ali ne do kraja. Krajem treče četvrtine gubili smo 10:8. Bili smo ravnopravni u bazenu. Igrali smo, stvarali prigode, zabivali iz svih pozicija…. I onda u zadnjoj četvrtini nakon treće osobne Vrdoljaka pa potom i Ćalića nestali iz plivališta i dopustili Jadranu da dođe do visoke pobjede.

moramo spomenuti da je Mornar opet igrao nekompletan. Da smo u momčadi imali 6 juniorskih igrača igrača, a ovi ostali jedva preko 20…. Uz našeg “tatu” Pavlovića.

Bilo je i udaranja. Zaiskrilo je ispred Jadranovog gola kada je “naš” bivši mornarevac Kovačić nasrnuo na Duževića. Duža je dobio po glavi ali sreća pa se sve smirilo nakon toga. Suci naravno nisu ništa vidjeli…. Pa tako, Utakmica je bila uobičajeno borbena, napeta. Puna ritma. Vidjeli smo popriličan broj lijepih golova na obije strane. vjurujmo im. Nakon toga dalje je sve bilo u sportskim okvirima.

Na kraju čestitke jadranašima. Bili su bolji ovaj put i sasvim zasluženo pobjedili.

Moramo čestitati i našim momcima. Opet su ostavili srce na terenu. Pokazali su da znaju igrati, da su prava ekipa. Samo napred!!